Agencja nieruchomości Warszawa – HomeHunters

Usługi notarialne

Czynności związane z obrotem nieruchomością muszą być, zgodnie z prawem zawarte w obecności notariusza i uchwalone na mocy aktu notarialnego. Naruszenie tego obowiązku skutkuje brakiem prawnego zawarcia umowy i może powodować niewprowadzenie przez sąd zmian we wpisie do księgi wieczystej.

Dzięki naszej współpracy z kancelariami notarialnymi nie muszą Państwo martwić się o wybór odpowiedniego, do naszych zadań należy umówienie go na konkretny termin w celu zawarcia umowy pomiędzy kupującym a sprzedającym. Gwarantujemy, że umiejętnie nawiązaliśmy współprace, a zatem nasi notariusze są całkowicie bezstronni i obiektywni względem umowy, aby mieć pewność, że obie ze stron mają zapewnione takie same prawa. Niedopuszczalne jest, by umowa była wyraźnie krzywdząca dla jednej ze stron. Ponadto, notariusz przedstawi Państwu w całości akt notarialny oraz w razie konieczności wyjaśni wszystkie niezrozumiałe aspekty.

Do obowiązków notariusza należy również czuwanie nad tym, by umowa była przygotowana zgodnie z prawem oraz zapewnienie, że strony umowy mają świadomość, tego co jest jej podmiotem oraz jaki jest jej rodzaj i jakie obowiązki nakłada na kupującego.

Wybierając Home Hunters pomożemy Państwu nie tylko znaleźć potencjalnego kupca czy ofertę nieruchomości ale przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty i umówimy spotkanie z notariuszem.

Scroll Up