Agencja nieruchomości Warszawa – HomeHunters

Warszawa

Ochota, ul. Tadeusza Joteyki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 000 PLN
Cena za m2
9 132,42 PLN
Powierzchnia
219 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1936
Stan nieruchomości
Do adaptacji
Numer oferty
27126/3069/OMS
Mieszkanie Sprzedaż Warszawa Ochota Tadeusza Joteyki
 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2 lokale zlokalizowane na Starej Ochocie przy ulicy Tadeusza Joteyki. Powierzchnia 117 + 102 m2. Przedwojenna kamienica. 4 piętro, 2 poziomy. 2 balkony. Stan do remontu.

Inwestor po zakupie będzie zobowiązany do pokrycia nakładów związanych z remontem dachu i elewacji. Kwota około 350 000 zł.

GWARANTUJEMY PROFESJONALNĄ I BEZPIECZNĄ TRANSAKCJĘ! OFERUJEMY BEZPŁATNĄ OPIEKĘ DORADCY KREDYTOWEGO! ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

KONTAKT:
Adrian Podgórski
tel: 535 911 011
adrian.podgorski@homehunters.com.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kort tenisowy, Restauracja, Bank, Basen, Fitnes, Hala sportowa, Kościół, Park, Plac zabaw, Przedszkole, Szpital, Centrum handlowe, Szkoła, Sklep, Uczelnia, Bazarek, Żłobek, Komenda policji, Apteka, Bar, Zabudowa niska, Przychodnia lekarska
  • Komunikacja: Kolej, Tramwaj, Kolejka podmiejska, Autobus

Mapa

Kontakt

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Specjalista ds. Nieruchomości

Telefon:
535-911-011
E-mail:
adrian.podgorski@homehunters.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOMEHUNTERS Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest HOMEHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Krakowska 291 lok. U6, 02-133 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homehunters.com.pl… czytaj więcej

Scroll Up