Agencja nieruchomości Warszawa – HomeHunters

Jak działamy?

Jesteś na etapie sprzedaży mieszkania, a może właśnie szukasz idealnego lokum dla siebie? Bez względu na to, czy chcesz nabyć, sprzedać czy wynająć nieruchomość świetnie trafiłeś. Nasza firma świadczy kompleksową usługę, dzięki której zaoszczędzą Państwo czas oraz pieniądze, a wszystkie formalności zostaną dokonane w obrębie jednej firmy. Rozumiemy, że wszystkie czynności związane z zakupem lub sprzedażą mieszkania są stresujące, dlatego nasze działania mają na celu odciążenie Państwa.

Nasi pracownicy są wysoce wykwalifikowani w swoim fachu, a współpraca z kancelariami notarialnymi zapewnia, że transakcja zostanie dokonana zgodnie ze wszystkimi regułami obowiązującymi w tym zakresie.

Jak sprzedać?

Jeśli chcą Państwo sprzedać swoją nieruchomość, zapewniamy, że posiadamy szeroką bazę potencjalnych klientów, którzy są gotowi na zakup, dzięki czemu czas potrzebny na sprzedaż znacznie się skróci. Jesteśmy profesjonalistami posiadającymi należyte doświadczenie, dlatego do stworzenia oferty wykorzystujemy niezawodne metody, dzięki którym nieruchomość okaże się jeszcze bardziej atrakcyjna. Ponadto, dbamy o bezpieczeństwo przepływu informacji na Państwa temat i zapewniamy, że dane personalne nie trafią w niepowołane ręce. Współpracujemy również z ekspertami kredytowymi, dzięki czemu potencjalny klient otrzyma od nas pomoc w zakresie finansowym i będzie mógł dokonać transakcji, a Państwo sfinalizują sprzedaż.

Jak kupić?

Nasze biuro posiada bogatą ofertę nieruchomości. Wystarczy, że przekażą nam Państwo swoje wymagania, a my dopasujemy ofertę, tak by jak najbardziej spełniła założone wymagania. Każda z naszych ofert posiada należyty opis i zdjęcia, aby mogli Państwo w pełni poznać wszystkie zalety prezentowanych nieruchomości. Dbamy również o weryfikację stanu prawnego, aby mieć pewność, że nieruchomość może zostać poddana sprzedaży. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem ale nie mają wystarczającej ilości gotówki, dla nas to żaden problem. Dzięki współpracy z ekspertami kredytowymi pomożemy Państwu uzyskać kredyt i sfinalizować zakup.

Nasze usługi

  • Pośrednictwo przy zakupie, sprzedaży, najmie oraz wynajmie nieruchomości
  • Pomoc przy formalnościach związanych z kredytem
  • Udzielanie kompleksowej pomocy prawnej
  • Współpraca z kancelariami notarialnymi
  • Wsparcie naszą wiedzą i doświadczeniem
Scroll Up